Зварювальник MIG MAG / TIG

Обов'язки: виготовлення зварних деталей відповідно до документації та технології зварювання, виконання виробничого плану,

поточне обслуговування та нагляд за технічним станом зварювального обладнання

Досвід роботи: мінімум 2 роки досвіду

Ставка: 7600 - 9100 брутто

Графік роботи: пн - пт, 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00

Місце роботи: Шрода Великопольська (30 км від Познані)

Ми забезпечуємо пряме працевлаштування у роботодавця за трудовим договором!

Роботодавець забезпечує: можливість працювати понаднормово, ZFŚS (Фонд соціальних виплат) - літні канікули, різдвяний бонус, щорічний грошовий бонус, медичний пакет, карта Multisport, можливість підвищення професійної кваліфікації

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.

W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

HR LEGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

7 600 - 9 100 PLN brutto

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 23 dni