Operator wózka widłowego

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale 4500-4700 zł brutto miesięcznie
  • Premia wydajnościowa w wysokości 12%
  • Dodatkowe benefity za pracę nocną (40%)
  • Możliwość awansu po okresie próbnym
  • Wolne weekendy
  • Ścieżka do zatrudnienia bezpośredniego w strukturach firmy
  • Karta Multisport po okresie próbnym

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w środowisku magazynowym
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnień do obsługi wózka widłowego (UDT)
  • Motywacji i zaangażowania

Twoje zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek, rozładunek oraz relokacja towaru
  • Praca ze skanerem
  • Wykonywanie innych zadań magazynowych

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do zespołu, który stawia na rozwój i innowacje, aplikuj już dziś!

Rozwijaj swoją karierę w logistyce z APT JAGA Recruitment! Dla naszego klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

4 500 - 5 200 PLN brutto

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 25 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych