Asystentka/Asystent w dziale księgowości

Główne zadania:

  • Księgowanie dokumentów (wyciągów bankowych, faktur),

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • Przygotowywanie zestawień i raportów,

  • Wspomaganie zespołu księgowego w codziennych obowiązkach.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomiczne lub w trakcie studiów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, systematyczność,

  • Dbałość o szczegóły i precyzja w wykonywanych zadaniach,

  • Znajomość komputera oraz pakietu MS Office (głównie Excel) oraz umiejętność przyswajania nowych narzędzi,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Możliwość nauki i zdobycia doświadczenia w dziale księgowości,

  • Dostęp do platformy szkoleniowej z zakresu rachunkowości i podatków,

  • Praca 20h/tygodniowo- elastyczny grafik, zlecenie na 6 m-cy od czerwca do grudnia 2024.

  • Model pracy stacjonarny w siedzibie firmy- przy ul. Modularnej 11- Warszawa Włochy,
  • Profesjonalne wdrożenie do nowych zadań i obowiązków,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Wiodący importer urządzeń SSWiN i CCTV z ugruntowaną pozycją na rynku polskim poszukuje młodej osoby nawet bez doświadczenia do pracy w wewnętrznym dziale księgowym. Poszukujemy chętnej osoby do przyuczenia lub  do odbycia stażu lub praktyk studenckich. Praca przewidziana jest na 6 miesięcy.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa, mazowieckie

Umowa zlecenie

Praktykant / Stażysta

Część etatu

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 25 dni