Master Data Management Specialist (remotely)

Zadania:

  • Kierowanie, we współpracy z działem IT, projektami inicjatyw zapewnienia jakości danych, w tym związanych narzędzi/procesów
  • Analiza integralności danych w określonych systemach pod jego/jej odpowiedzialnością i zidentyfikowanie obszarów problemowych
  • Współpraca z opiekunami danych odpowiedniego systemu i przeprowadzanie badań w celu ustalenia najlepszego sposobu działania w celu poprawy danych
  • Analiza i rozwiązywanie problemów z bieżącymi i planowanymi systemami w zakresie integracji i zarządzania danymi
  • Analiza raportów dotyczących błędów danych
  • Wsparcie przy projektowaniu, opracowywaniu i ustalaniu procesów niezbędnych do dokładnego gromadzenia danych wysokiej jakości
  • Tworzenie wykresów, raportów i prezentacji we współpracy z innymi członkami IAM, biznesu i BTS, interpretacja danych i opracowywanie zaleceń na podstawie wyników

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia we wdrażaniu Master Data Management w Profisee MDM
  • doświadczenie w procesie projektowania inicjatyw zapewnienia jakości danych
  • doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi zapewnianie jakości danych
  • doświadczenie w analizie raportów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Nasz klient oferuje:

  • Praca w międzynarodowym zespole i stabilnej organizacji z branży organizacji eventów o globalnym zasięgu
  • Umowa na zasadzie kontraktu B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do szkoleń i rozwoju kompetencji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca zdalna

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną założoną w 1987 roku w Izraelu, obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji na stałe i tymczasowe stanowiska. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, a posiadamy także oddziały w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. MSM o zaawansowanej znajomości języka angielskiego dla jednego z naszych klientów o globalnym zasięgu.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 24 dni