Mechanik Utrzymania Ruchu, darmowy dojazd, 4519 brutto, praca od zaraz

Twoje zadania:

• wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne

• realizujesz okresowe przeglądy

• serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne

• współpracujesz z doświadczonymi mechanikami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi

• planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz

• jesteś jednym z kilku specjalistów mechaników w ramach brygady

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik / elektryk

• Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem

• Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

Docenimy także:

• Zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki

• Uprawnienia SEP, spawalnicze lub gotowość do nauki

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub gotowość do nauki

Oferujemy:

• pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia

• premie miesięczne

• coroczny system podwyżek

• premie roczne

• system nagród KAIZEN

• praca z trenerem, dostosowana do doświadczenia- przygotowanie do odpowiedniego stanowiska pracy

Stabilne zatrudnienie:

• bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego

• program wdrożeniowy realizowany przez Trenera Wewnętrznego

• możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

• długodystansowy pracodawca

• bezpłatny transport codziennie do pracy z: Bytomia, Chorzowa, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Ciągowic, Łaz, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Będzina, Wojkowic, Mysłowic, Lelowa, Myszkowa, Żarek, Tychów, Katowic, Siemianowic Śląskich, Sławniowa, Rokitna, Pilicy, Kocikowej, Podzamcza, Ogrodzieńca, Niegowonic, Okradzionowa

Dodatkowe benefity:

• karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny

• dofinansowanie do kolonii dla dzieci

• sekcje sportowe

• bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne

• ubezpieczenie grupowe

• prywatna opieka medyczna za 9 zł

• wczasy pod gruszą

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Jeśli interesujesz się branżą automotive, mamy dla Ciebie pracę w firmie. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia i miłej atmosfery w pracy to praca dla Ciebie.

Obecnie prowadzimy rekrutacje do firmy, która jest producentem systemów hamulcowych, głównie do samochodów i motocykli sportowych.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Umowa o pracę

Ekspert

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 21 dni