Kucharz_ Hotel Hetman

Główne zadania:

  • realizacja przydzielonych zadań w kuchni i efektywna współpraca z pozostałym personelem kuchni i hotelu
  • przygotowywanie potraw z należytą dbałością o ich jakość
  • przestrzeganie właściwych standardów i procedur obowiązujących w kuchni/w firmie

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • zamiłowanie do gotowania, pasja w rozwijaniu umiejętności kulinarnych
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • stabilne zatrudnienie z wieloma możliwościami rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie

Hotel Hetman w Siedlcach  (ul. Warszawska 133)   zaprasza do współpracy Kucharzy:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

PHU Topaz Sp. z o.o.

Siedlce, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 21 dni