Specjalista ds. Logistyki

Zadania:

  • Zamawianie materiałów bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych
  • Dbanie o terminowość dostaw uwzględniając aspekty jakościowe i ekonomiczne
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Analiza potrzeb materiałowych

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS-Office
  • Sumienność, kreatywność, dokładność i odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia,
  • Praca w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe,
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy,
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych.

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.
Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

PLUM Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 18 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Spotkania integracyjne
Dofinansowanie wypoczynku
Parking dla pracowników
Dofinasowanie wakacji dzieci
Program rekomendacji pracowników
Dofinansowanie biletów do kina, teatru
Bony żywieniowe
Dofinansowanie okularów
Bezpłatny transport pracowniczy