Trenkwalder - Specjalista ds. sprzedaży usług HR (m/k)

Aktualnie do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży usług HR (m/k)

Work place: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Bytom, Bielsko Biała

Region: Śląskie

Numer ref.: a0tbI000001R5ZOQA0

Zadania:
  • badaj uważnie rynek pracy tymczasowej, outsourcingu i rekrutacji stałych, aby odkryć nowe możliwości i potencjalnych partnerów biznesowych,
  • twórz i wprowadzaj spersonalizowaną strategię sprzedaży, dążąc do osiągnięcia swoich celów sprzedażowych oraz wskaźników wydajności,
  • aktywnie nawiązuj relacje z przedstawicielami firm oraz działami HR, budując trwałe więzi i pozyskując nowych klientów,
  • kreuj atrakcyjne oferty handlowe i umiejętnie negocjuj warunki współpracy, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów.

Czeka na Ciebie również:
  • współpraca z działem operacyjnym, aby zapewnić sprawną obsługę klientów i płynność procesów biznesowych,
  • udział w prestiżowych wydarzeniach branżowych, gdzie będziesz promować naszą agencję i nawiązywać cenne kontakty,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy na rynku usług HR, dbając o profesjonalizm i zaufanie,
  • śledzenie najnowszych trendów i innowacji w branży pracy tymczasowej oraz outsourcingu, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.
Od idealnych kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w sprzedaży usług rekrutacyjnych, pracy tymczasowej lub outsourcingu,
  • sukcesów w osiąganiu i przekraczaniu celów sprzedażowych,
  • umiejętności identyfikacji trendów rynkowych i dostosowywania strategii sprzedażowej,
  • zdolności do rozpoznania potrzeb klientów i elastyczność w dostosowywaniu oferty do ich oczekiwań,
  • inicjatywy w podejmowaniu działań sprzedażowych oraz samodzielności w działaniu,
  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:
  • dodatkowe szkolenia lub certyfikaty z zakresu nowoczesnej sprzedaży.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon oraz auto służbowe,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i materiałów szkoleniowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl

Trenkwalder

O firmie →

Katowice, Gliwice, Częstochowa, Bytom, Bielsko Biała, śląskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 8 dni

Trenkwalder

Human Resources

Pokaż profil Pokaż opinie

Dlaczego właśnie u nas?

Z Trenkwalder znajdziesz pracę dopasowaną do siebie. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na różne poziomy stanowisk. Niezależnie, czy szukasz pierwszej pracy, czy planujesz kolejny krok w karierze zawodowej, pomożemy Ci. Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy pracownika z pracodawcą. W ponad 40 biurach w Polsce jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Opinie pracowników

Tylko wiarygodne opinie
Zależy nam na wiarygodności i Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować ani usuwać opinii.

Anonimowo, nadal pracuje w Trenkwalder
4.0
  • 4.0
    Wynagrodzenie
  • 3.0
    Możliwości rozwoju
  • 3.0
    Socjal / benefity
  • 5.0
    Ludzie / zespół
  • 5.0
    Atmosfera
2021.01.18

Super firma dla osób, które chcą poszybować do innych firm zewnętrznych

Plusy
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej przy niektórych projektach, szeroki wachlarz szkoleń wewnętrznych, wsparcie między regionami, wsparcie techniczne IT,
Minusy
  • brak możliwości rozwoju, rozbudowana biurokracja,
Wskazówki dla pracodawcy

Od pewnego czasu istnieje w firmie wrażenie, że pracodawca przestał intarersować się personelem niższego i średniego szczebla. Pracownicy zostali pozostawieni sami sobie.