Mechanik Maszyn i Urządzeń

Twoje zadania

  • Wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów konserwacyjnych maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń
  • Montaż i demontaż zespołów i podzespołów maszyn
  • Montowanie i uruchamianie maszyn i linii technologicznych
  • Naprawa maszyn poprzez regulowanie, wymianę, dorabianie części

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki: mechanika lub pokrewne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Wiedza i praktyczne umiejętności dotyczące mechaniki maszyn i urządzeń
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia przy rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole (szczera i życzliwa komunikacja)

Co zapewniamy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny
  • Program MultiSport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
  • Imprezy integracyjne

Masz pytania?
Chętnie udzielimy informacji pod numerem telefonu:
+48 65 525 90 85 lub +48 885 994 587

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. Nasz zespół liczy 1600 osób w 3 lokalizacjach. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy opierając się o nasze wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Maszyny nie maja przed Tobą tajemnic?
Masz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu?
Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

WERNER KENKEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

O firmie →

Krzycko Wielkie, wielkopolskie

Umowa o pracę

Specjalista

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 16 dni

Benefity

Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Program MultiSport
Pakiet świadczeń socjalnych