Business System Support

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie działań w celu usprawnienia pracy Działu Księgowości i Sprawozdawczości
  • Ulepszanie jakości i wydajności procesów księgowych z użyciem narzędzi informatycznych
  • Zapewnienie efektywności pracy przy wprowadzaniu nowych produktów i rozwiązań księgowych
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów księgowych
  • Obsługa baz danych
  • Wsparcie procesów raportowania
  • Koordynowanie procesu zamknięcia miesiąca
  • Wdrażanie przepisów w zakresie prawa podatkowego i rachunkowości przy wsparciu Głównego Księgowego

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego - preferowane: rachunkowość, finanse przedsiębiorstw, inne ekonomiczne lub nauki ścisłe, poparte doświadczeniem w księgowości
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości, w międzynarodowej instytucji finansowej / firmie leasingowej / kredytowej / pożyczkowej lub podobnej
  • Doświadczenie jako audytor/analityk współpracujący z firmami z ww. branż(y)
  • Zaawansowana znajomość VBA w Excel
  • Znajomość baz danych MS Access i MS Excel
  • Znajomość podstaw SQL
  • Znajomość podstaw księgowości / styczność z tematami księgowymi
  • Język angielski komunikatywny (swobodnie w piśmie, może być niższy poziom w komunikacji ustnej)

Co oferujemy?

  • Premię roczną uzależnioną od stopnia zrealizowanych celów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Program rekomendacji pracowników
  • Profesjonalne szkolenia i kursy

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka w dziale Księgowości. Naszym klientem jest spółka leasingowa oferująca pożyczki oraz usługi leasingowe na zakup samochodów autoryzowanych dystrybutorów.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

LeasingTeam Group

Warszawa, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 15 dni