Specjalista ds. Sprzedaży (Skawina)

Opis stanowiska:

  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami firmy,
  • Aktywna rozbudowa portfela klientów,
  • Negocjowanie umów handlowych z wytwórcami i odbiorcami odpadów,
  • Przygotowywania ofert handlowych,
  • Zarządzanie bazą danych klientów,
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań w ramach wykonywanej działalności.

Co jest dla nas ważne:

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach handlowych,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz budowania i utrzymywania relacji z Klientami,
  • Wysoka koncentracja na osiągnięcie postawionego celu,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Umiejętności analizy danych, wyciągania wniosków oraz proponowania rozwiązań,
  • Skuteczność w domykaniu transakcji handlowych, aktywna postawa w pozyskiwaniu Klientów i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność.

Mile widziana:

  • Znajomość rynku gospodarki odpadami.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z długoterminową perspektywą
  • Dbamy o zdrowie - dla zainteresowanych karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna w MEDICOVER;
  • Przyjazną atmosferę w pracy: cenimy poczucie humoru i dobre nastawienie :)
  • Pełne wsparcie całego zespołu;
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie;
  • Wczasy pod gruszą? - Też mogą być Twoje!
  • Możliwość rozwoju, awansu i szkoleń, dbamy o rozwój naszych pracowników.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Grupa ENERIS

Skawina, małopolskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 11 dni