Specjalista ds. kategorii mięso-wędliny

Zakres obowiązków:

  • Szkolenie personelu sklepów w zakresie profesjonalnej pracy na stanowisku mięsno - wędliniarskim.
  • Szkolenie z prawidłowej prezentacji i ekspozycji produktów mięso-wędliny.
  • Szkolenia w zakresie właściwego zamawiania, gospodarowania zamówionym towarem, warunków przechowywania.
  • Szkolenie w zakresie promowania produktów.
  • Szkolenie w zakresie Haccp, i bezpieczeństwa zdrowotnego produktów m-w (zapisy w księgach).
  • Szkolenie w zakresie technik sprzedaży.
  • Zbieranie informacji z rynku o potrzebach zawarcia nowych umów z dostawcami którzy znajdują się w ladach u franczyzobiorców.
  • Pomoc we wdrożeniu nowych produktów od nowych dostawców.
  • Pomoc w otwarciach i remodelingach sklepów w zakresie lady m-w. Współpraca z Dz. Wdrożeń.
  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów w zakresie kategorii.

Wymagania:

  • szukamy osób, które pracowały w charakterze Lidera lady bądź doświadczonego pracownika lady mięsno-wędliniarskiej.
  • znajomość funkcjonowania lad mięsno-wędliniarskich, (ekspozycja, obsługa, czystość, sprzedaż),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sieciach handlowych,
  • mile widziany staż pracy na stoisku mięsno-wędliniarskim,
  • doświadczenia w szkoleniu lub wdrażaniu pracowników,
  • czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie (woj. podkarpackie, lubelskie, małopolskie)

Oferujemy:

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • samochód służbowy, telefon, laptop
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Karta Medicover Sport
  • Spotkania integracyjne
  • Wycieczki firmowe z dofinansowaniem pracodawcy

W związku z rozwojem Polska Sieć sklepów spożywczych NASZ SKLEP zatrudni kandydata na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

PSH Nasz Sklep S.A.

Rzeszów, podkarpackie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 13 dni