Specjalista ds. obsługi Zarządu

Zadania:

  • Kompleksowe wsparcie pracy Zarządu;
  • Koordynowanie przepływu dokumentacji wewnętrznej, w tym zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie;
  • Koordynowanie korespondencji zewnętrznej dotyczącej spraw korporacyjnych Spółki;
  • Obsługa Zarządu - przygotowanie projektów uchwał, protokołowanie posiedzeń Zarządu;
  • Koordynowanie i kontrola stosowania zasad ładu korporacyjnego Miasta st. Warszawy, w tym nadzór nad terminami wynikającymi z tych zasad;
  • Prowadzenie repozytorium dokumentów korporacyjnych Spółki;
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu;
  • Realizację bieżących zadań zleconych przez Zarząd, w tym przygotowanie projektów pism;
  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań;
  • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Udział w projektach realizowanych w Szpitalu;

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • Znajomość prawa spółek handlowych;
  • Reprezentowanie wysokiej kultury osobistej i biznesowej;
  • Umiejętność redagowania pism;
  • Umiejętność pracy na wielu systemach informatycznych;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne;
  • Umiejętność szybkiego reagowania i propozycja rozwiązań;
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zorientowanie na cel przy jednoczesnym budowaniu dobrych relacji w zespole;
  • Dyskrecja;

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne zadania;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Możliwość zakupienia dobrowolnego ubezpieczenia na życie;
  • Możliwość korzystania z ZFŚS np. wczasy pod gruszą;
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży;
  • Parking dla pracowników;

Warszawski Szpital Południowy to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych w Polsce.
Oferujemy usługi medyczne w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz komercyjne.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 14 dni