Kierownik Zespołu Inżynierii – branża produkcyjna (m/k)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy działu inżynierii,
  • Opracowywanie strategii inżynierii procesu i ich wdrażanie w praktyce,
  • Planowanie i koordynacja projektów inżynieryjnych w oparciu o wyznaczone cele biznesowe,
  • Analiza istniejących procesów w celu identyfikacji obszarów poprawy i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w celu zwiększenia wydajności, obniżenia kosztów i poprawy jakości produktów,
  • Monitorowanie trendów i innowacji w dziedzinie produkcji, identyfikowanie możliwości wdrożenia nowych technologii oraz nadzorowanie procesu adaptacji i integracji w istniejącą infrastrukturę,
  • Budowanie kultury bezpieczeństwa,
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu realizacji projektów i osiągnięcia celów biznesowych,
  • Przeprowadzanie analiz danych dotyczących efektywności procesów produkcyjnych, przygotowywanie raportów i prezentacji dla kierownictwa w celu podejmowania decyzji biznesowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Inżynieria Produkcji, Inżynieria Procesów, lub pokrewne,
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami w dziale inżynierii procesów,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje przywódcze,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego,
  • Znajomość systemów Lean Manufacturing i Six Sigma oraz umiejętność ich wdrożenia,
  • Umiejętność planowania i zarządzania budżetem,
  • Doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej i podległego zespołu, a także sprawne podejmowanie decyzji pod presją czasu,
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętności dzielenia się wiedzą,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość przepisów i wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Możliwość rozwoju.

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Umowa o pracę

Kierownik / Koordynator

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 9 dni