Praca od zaraz - 39,90 zł/h - Duchnice

OFERUJEMY:

  • Umowę zlecenie,
  • Stawkę godzinową 39,90 zł/h brutto,
  • Pracę głównie w godzinach nocnych (22:00-6:00)
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Bezpłatną odzież roboczą,

ZADANIA:

  • pakowanie towaru,
  • kompletowanie zamówień przy użyciu skanera magazynowego,
  • sortowanie asortymentu.

WYMAGANIA:

  • możliwość podjęcia pracy "od zaraz",
  • pracowitość oraz sumienność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Duchnice k. Ożarowa Maz. (Magazyn z częściami samochodowymi)

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne