Prosta praca produkcyjna- 29zł/h- Grodzisk Maz.- Blisko stacji PKP

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • pracę 5 dniu tygodniu w systemie zmianowym: 6.00 - 14.00 / 14.00 - 22.00 / 22.00 - 6.00;
  • wynagrodzenie 29 zł brutto/h;
  • praca w prężnie rozwiewające się firmę;
  • możliwość wypłaty wynagrodzenia wcześniej niż dzień wypłaty.

Twoje zadania:

  • proste czynności produkcyjne polegające na tworzeniu komponentów z tworzyw sztucznych;
  • odbieranie towaru z maszyn wtryskowych;
  • kontrola jakości;
  • pakowanie towaru.

Wymagania:

  • silna motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • pracowitość oraz sumienność;
  • doświadczenie w pracy na produkcji nie jest wymagane.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV!

O szczegółach oferty można dowiedzieć się pod numerem 600 - 521 - 429.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Milanówek, mazowieckie

29 PLN netto

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 9 dni