Specjalista infolinii lotniczej z j.polskim! Praca dla studentów!

Twoje zadania:

  • Obsługa połączeń przychodzących oraz korespondencji mailowej w j.polskim
  • Przekazywanie informacji pasażerom dotyczących rozkładu lotów;
  • Obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej;
  • Wsparcie pasażerów o specjalnych potrzebach;
  • Obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej;
  • Wsparcie pasażerów na każdym etapie podróży.

Wymagania:

  • znajomość języka polskiego na poziomie C1 lub wyższym;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szukania samodzielnie rozwiązań;
  • Dyspozycyjność minimum 120h miesięcznie w godzinach pracy projektu (projekt pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00);
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy w zamian:

  • Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet wdrożeń, który pozwoli Ci przygotować się do realizacji zadań;
  • Rozwojową pracę w międzynarodowym zespole;
  • Wsparcie zespołu trenerów oraz doświadczonego zespołu;
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group;
  • owocowe czwartki,
  • Dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.

Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group.

CCIG GROUP to największa firma w branży Call i Contact Center w Polsce.

Studencie, studentko!

Jeśli poszukujesz pracy, którą z łatwością pogodzisz z nauką to oferta idealna dla Ciebie!

Obecnie dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych, poszukujemy osób na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Ważna jeszcze: 9 dni