Dostawca potraw - Top Drive Lubartów

Twoje główne zadania:

  • realizacja przydzielonych zadań związanych z dowozem zamawianych potraw do Klientów Top Drive
  • przestrzeganie standardów obsługi Klienta i budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • dbałość o terminowość dostarczanych potraw zgodnie ze standardami Top Drive
  • zachowanie porządku w miejscu pracy oraz w samochodzie służbowym oraz współpraca z pozostałymi Pracownikami Top Drive

Oczekujemy od Ciebie:

  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • znajomości topografii Lubartowa i okolic
  • dobrej organizacji pracy, punktualności i zaangażowania
  • dyspozycyjności i gotowości podjęcia pracy w trybie zmianowym
  • uczciwości i odpowiedzialności

Oferujemy Ci:

  • umowę zlecenie (z możliwością przedłużenia na umowę o pracę)
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i pracę w bardzo dobrej atmosferze, w młodym zespole

Bar Top Drive w Lubartowie - ul. Lubelska 95 B poszukuje pracownika na stanowisko - DOSTAWCA POTRAW

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

PHU Topaz Sp. z o.o.

Lubartów, lubelskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 4 dni