Kierownik zespołu ds. podatkowych

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań z zakresu kompleksowej obsługi w obszarze podatków (CIT, VAT, PCC, podatku od nieruchomości i in.),
  • Bieżące monitorowanie, analiza zmian w przepisach podatkowych, interpretacja orzeczeń sądowych oraz ich wdrażanie,
  • Odpowiedzialność za obszar podatkowy VAT, CIT, PCC, podatek u źródła,
  • Bieżąca analiza regulacji podatkowych, interpretacji oraz orzeczeń sądowych,
  • Tworzenie i aktualizacja wewnętrznych instrukcji i procedur podatkowych oraz narzędzi kontrolnych w zakresie podatkowym,
  • Czynny udział przy obliczaniu podatków dochodowych.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze podatków,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • Wykształcenie wyższe: prawo, ekonomia lub pokrewne,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych ('wczasy pod gruszą', karta Multisport, bonusy świąteczne, bilety na mecz AZS Indykpol, zakładowy fundusz socjalny),

  • Możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych,

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach.

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

LeasingTeam Group

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Umowa o pracę

Kierownik / Koordynator

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 5 dni