Magazynier - z uprawnieniami na wózek/suwnica

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe bądź średnie techniczne

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego mile widziane
  • doświadczenie zawodowe w branży metalowej będzie dodatkowy atutem

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za proces magazynowe: przygotowanie dostaw

  • załadunki, rozładunki ,kontrola towarów pod względem jakościowym oraz zgodności dostawy z dołączona dokumentacja

  • kontrola bieżącego stanu technicznego wózków i suwnic

  • dokumentowanie przebiegu procesu technologicznego

  • dbałość o czystość na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca w trybie jednozmianowym

  • możliwość szkoleń i rozwoju

  • aktywny udział w rozwoju fabryki

  • świadczenia socjalne

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 4 dni