Przedstawiciel regionalny (branża weterynaryjna)

Obszar pracy obejmuje województwa: mazowieckie i lubelskie.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,
  • realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych,
  • reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji,
  • raportowanie z prowadzonych działań zgodnie z wymogami firmy.

Oczekiwania:

  • łatwość budowania i utrzymywania dobrych relacji,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • wykształcenie wyższe, preferowane weterynaria oraz kierunki biologiczne,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • pakiet socjalny (medyczny lub sportowy),
  • fundusz świadczeń socjalnych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy oraz kompleksowe szkolenie,
  • narzędzia niezbędne do pracy, czyli samochód, telefon i laptop.

Vetlab Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Vetlab Sp. z o.o.

Warszawa

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Ważna jeszcze: 4 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie grupowe
fundusz świadczeń socjalnych
premie