Specjalista ds. Kadr i Płac

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Zabrzu, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za obsługę kadrowo-płacową pracowników firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Przygotowywanie umów dla pracowników, tworzenie dokumentów zgłoszeniowych,
  • Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń,
  • Prowadzenie i kontrola dokumentacji pracowniczej,
  • Kontrola badań lekarskich pracowników,
  • Kompletowanie akt osobowych,
  • Obsługa programu Enova.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,
  • Praktyczna umiejętność sporządzania listy płac i naliczania wynagrodzeń,
  • Doświadczenie w obsłudze programu Enova,
  • Ugruntowana wiedza z zakresu przepisów prawa pracy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność,
  • Dokładność, sumienność.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Moltton

Zabrze, śląskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 3 dni