Specjalista ds. procesów biznesowych z językiem fińskim

Zadania:

  • Administracja różnego rodzaju dokumentacją.
  • Udzielanie porad i wsparcia klientom dotyczące produktów,
  • Organizowanie transportu produktów na podstawie zgłoszeń z wewnętrznych systemów,
  • Obsługa rozliczeń i zamówień klientów dotyczących zakupu i sprzedaży,
  • Tworzenie zleceń pracy w systemach,

Wymagania:

  • Doświadczenie w podobnej roli - min. 1 rok w środowisku korporacyjnym
  • Język angielski, minimum na poziomie B2,
  • Język fiński, minimum na poziomie B2,
  • Wykształcenie na poziomie uniwersyteckim lub w trakcie studiów,

Nasz klient oferuje:

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • 3 dni w miesiącu w biurze w Gdańsku
  • Dofinansowanie do lekcji języków obcych oraz szkoleń zawodowych
  • Możliwości pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy
  • Korporacyjną bibliotekę i strefę rekreacyjną
  • Program poleceń pracowniczych
  • Premie roczną oraz roczną podwyżkę wynagrodzenia
  • Platformę myBenefit (w tym karta Multisport)

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Aktualnie dla naszych Klientów poszukujemy Specjalisty ds. procesów biznesowych z językiem fińskim.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 3 dni