Magazynier/Logistyk

  • Koordynowanie procesem logistycznym poprzez zarządzanie i utrzymanie centralnej puli sprzętu i magazynu;
  • Przygotowanie pomieszczeń na szkolenia, konferencje i inne wydarzenia (w tym: transport mebli, przedmiotów i towarów z/do budynków i magazynów; pomoc w dostawie lub przemieszczaniu sprzętu i materiałów, przy wykorzystaniu urządzeń roboczych takich jak wózki ręczne, wózki widłowe, przenośniki i kosze sortujące).
  • Dbanie o czystość i konserwacja powierzonych narzędzi.
  • Okresowe sprawdzanie stanu technicznego obiektów budowlanych i stałych urządzeń technicznych pod kątem drobnych usterek/uszkodzeń.

  • Posiadanie uprawnień UDT
  • Co najmniej rok doświadczenia w pracy w dużym magazynie z szerokim asortymentem towarów technicznych i nietechnicznych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym pozwalająca na swobodną komunikację

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 6. miesięcy
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30
  • Możliwe nadgodziny w weekendy
  • Wdrożenie w zakres obowiązków
  • Zdobycie cennego doświadczenia

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

LeasingTeam Group

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 3 dni