Inżynier ds. Testów

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie testów podzespołów elektrycznych pojazdów trakcyjnych według instrukcji.
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów.
  • Przygotowanie pociągu do testów.
  • Analiza wyników testów.

Wymagania:

  • Wykształecenie średnie techniczne
  • Znajomość języka Angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (min. B2).
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Gotowość do częstych i długotrwałych delegacji zagranicznych.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem swojej branży.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet benefitów.
  • Duże możliwość rozwoju.
  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole.

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Moltton

Chorzów, śląskie

Umowa o pracę

Specjalista

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne