Inżynier Procesów (m/k)

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i uruchamianie procesów montażowych dla nowych produktów,
  • Definiowanie, optymalizacja oraz kontrola procesu produkcyjnego pod kątem efektywności, jakości i ergonomii,
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji procesowej (instrukcje stanowiskowe),
  • Definiowanie i kontrola parametrów produkcyjnych,
  • Udział w próbach technologicznych,
  • Identyfikacja problemów procesowych i konstrukcyjnych związanych z wyrobem,
  • Uczestnictwo w projektach inwestycyjnych,
  • Analiza i usprawnianie stanowisk pracy oraz procesów logistyki wewnętrznej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność zarządzania projektami,
  • Znajomość pakietu MS Office i AUTO-CAD,
  • Znajomość podstawowych narzędzi Lean Manufacturing,
  • Zdalności analityczne,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport, pakietu medycznego, wczasy pod gruszą).

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

Żyrardów, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 2 dni