Specjalista ds. kadr i płac z j. angielskim B1

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • Konsultacja bieżących problemów kadrowo-płacowych z Klientami
  • Wprowadzanie i monitorowanie informacji pracowniczych w systemie kadrowym
  • Sporządzanie raportów rozliczeniowych dla ZUS, GUS i PFRON, PPK
  • Sporządzanie listy płac ( naliczanie wynagrodzenia, zasiłki chorobowe, opiekuńcze i inne potrącenia)
  • rozliczanie umów cywilno-prawnych, naliczanie zobowiązań podatkowych
  • sporządzanie deklaracji ZUS DRA dla jednoosobowych działalnościach gospodarczych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień kadrowo - płacowych, oraz przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego
  • Doświadczenie w biurze rachunkowym - min 1-2 lata
  • Znajomość języka angielskiego min B1
  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Optima
  • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Budowanie relacji z pracownikami i klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w biurze rachunkowym o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Grupowe ubezpieczenie na życie + pakiet medyczny + karta sportowa
  • Lokalizacja biura w Centrum Warszawy
  • Praca w trybie stacjonarnym
  • Godziny pracy 8:00-16:00 lub 9:00-17:00
  • Nauka języka angielskiego

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, który świadczy usługi we wszystkich aspektach usług księgowych, kadrowych i płacowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

LeasingTeam Group

Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 2 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Dofinansowanie szkoleń i kursów