Magazynier- obsługa produkcji

Kluczowe zadania:

  • Ewidencjonowanie ilości materiałów wydawanych i zwracanych w systemie SAP (rozliczanie zleceń).
  • Fizyczne dostarczanie i zwracanie materiałów opakowaniowych na produkcję.
  • Obsługa wózka unoszącego do 1,6 m.
  • Zapewnianie ciągłości procesów produkcyjnych.
  • Przestrzeganie procedur oraz przepisów z obszarów BHP, PPOŻ oraz wymogów jakościowych.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy na komputerze.
  • Gotowość do podjęcia pracy fizycznej.
  • Samodzielność w planowaniu pracy według potrzeb produkcyjnych (dostarczanie/ zwracanie materiałów opakowaniowych na czas).
  • Praca w systemie 3-zmianowym.
  • Mile widziane uprawnienia UDT.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie.
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.
  • Kantyna pracownicza.
  • Szeroki pakiet wellbeing'owy.
  • Spotkania integracyjne.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, wczasy pod gruszą, fundusz socjalny, paczki świąteczne).
  • Dodatkowe dni wolne od pracy (Wigilia, Sylwester).
  • Przyjazne środowisko pracy.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

R Twining and Company Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Umowa o pracę

Młodszy specjalista / Junior

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie wkrótce wygasa