Magento Developer (Backend)

Informacje o projekcie:

  • Branża: e-commerce/branża elektrotechniczna
  • Obowiązki: migracja systemu z Magento 1 do Magento 2
  • Język angielski: B1
  • Praca zdalna: 100%
  • Wynagrodzenie: do 170 PLN netto +VAT/h (B2B)
  • Zespół: Scrum/Kanban, ~6-8 osób
  • Stack techniczny projektu: PHP, Magento, Vue.js, Kubernetes, GraphQL, PIM system
  • Rekrutacja: 1 rozmowa ogólna (30 min.) +etap techniczny (90 minut)

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w podobnej roli
  • Znajomość PHP oraz Magento w wersji 1 i 2
  • Mile widziana podstawowa znajomość technologii frontendowych, (mile widziane Vue.js)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną (pokrywającą 70% kosztów) + pakiet rehabilitacyjny. Możliwa opcja pakietu rodzinnego
  • Kartę MultiSport (również dla osoby towarzyszącej)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

140 - 170 PLN netto + VAT

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Ogłoszenie nieaktualne