GenAI Solution Architect

Informacje o projekcie:

  • Branża: Konsulting
  • Siedziba firmy: Kraków
  • Obszar projektu: projektowanie rozwiązań AI
  • Praca zdalna: 100%, gotowość do przyjazdów do biura raz na miesiąc
  • Podróże służbowe: 10%
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: C1
  • Metodologia: Agile
  • Warunki finansowe poufne; umowa o pracę + premie + ekwiwalenty

Zakres zadań:

  • Identyfikowanie obszarów, gdzie można zastosować sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe w celu optymalizacji procesów, automatyzacji zadań i poprawy podejmowania decyzji
  • Opracowywanie kompleksowej architektury sztucznej inteligencji, która odpowiada celom biznesowym, uwzględniając integrację danych, wybór modelu i skalowalność systemu
  • Uczestniczenia w rozmowach na temat projektowania rozwiązań AI, oferując techniczne wsparcie i wgląd w celu wspierania procesów podejmowania decyzji
  • Kierowanie procesem oceny i wyboru technologii, frameworków i narzędzi sztucznej inteligencji wspierających rozwój rozwiązań
  • Prowadzenie warsztatów z klientami
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Śledzenie najnowszych osiągnięć w dziedzinie sztucznej inteligencji, badanie i ocenianie nowych technologii, w celu zapewnienia, że rozwiązania pozostaną innowacyjne i konkurencyjne

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenia w projektowaniu i architekturze rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, ze szczególnym uwzględnieniem automatyzacji end-to-end
  • Umiejętności w wykorzystaniu technologii sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego do optymalizacji i transformacji operacji biznesowych
  • Praktyka w opracowywaniu modeli Generative AI oraz umiejętność formułowana rozwiązań w tym zakresie
  • Specjalistyczna wiedza w zakresie technik uczenia maszynowego, frameworkach deep learningowych, przetwarzaniu obrazów oraz technologiach związanych z AI i GenAI
  • Znajomość dowolnej platformy chmurowej (AWS, Azure, Google Cloud)

Oferujemy:

  • Możliwość kierowania projektami od początku do końca
  • Pracę z wyjątkowym, międzynarodowym zespołem przyjaznych, zmotywowanych i wielotematycznie uzdolnionych osób
  • Wewnętrzne programy rozwoju oraz budżet na szkolenia
  • Dostęp do platform e-learningowych
  • Najnowszy sprzęt Apple
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet medyczny z opieką stomatologiczną
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Samochód służbowy

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego Partnera poszukujemy Architekta Rozwiązań GenAI, który dołączy do globalnego zespołu ds. sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Będziesz zajmował się projektowaniem rozwiązań AI dla klientów na całym świecie, aby transformować i optymalizować różne aspekty operacji biznesowych.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Cyclad Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

20 000 - 23 000 PLN brutto

Umowa o pracę

Kierownik / Koordynator

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Prywatna opieka medyczna
Możliwość pracy zdalnej
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Spotkania integracyjne
Program rekomendacji pracowników
Służbowy samochód do użytku prywatnego