Samodzielny technolog

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wprowadzeniem nowego produktu/usługi na rynek;
  • Współpraca z działami wspierającymi produkcję;
  • Weryfikacja parametrów produkcyjnych i dostosowywanie ich do wymagań klientów;
  • Współpraca z klientami w ramach wdrażania nowego produktu/usługi na rynek;
  • Współpraca z dostawcami technologii i rozwiązań technologicznych dla nowych produktów;
  • Opracowywanie i przygotowywanie prototypów nowych produktów do prezentacji klientom.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (technologia żywności lub pokrewne);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej;
  • Znajomość wymaganych przepisów jakościowych;
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie przekazywania konsumentom informacji nt. żywności;
  • Pomysłowość i otwartość na nowe rozwiązania;
  • Samodzielność i rzetelność w realizacji prowadzonych projektów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, Multisport);
  • Premie świąteczne i urlopowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz profesjonalny zespół.

Jeżeli, jesteś osobą, która lubi wyzwania, potrafi działać samodzielnie oraz posiada doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego Technologa, czekamy na Twoje zgłoszenie.

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Samodzielny technolog

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

LeasingTeam Group

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne