Pomocnik Działu Technicznego

Główne zadania:

  • Aktualizacja oprogramowania w urządzeniach CCTV- proste szkolenie wdrażające,
  • Prosty montaż/ demontaż urządzeń (rejestratory, kamery),
  • Pakowanie gotowych produktów do pudełek, etykietowanie,
  • Obsługa zwrotów urządzeń od klientów,
  • Sprawdzanie stanu sprzętu,
  • Podróże służbowe w celu usprawniania serwisu,

Головні завдання:

  • Оновлення програмного забезпечення в пристроях відеоспостереження - просте навчання впровадження,
  • Просте складання / розбирання пристроїв (реєстраторів, камер),
  • Пакування готової продукції в коробки, маркування,
  • Обробка документації повернень пристроїв від клієнтів,
  • Перевірка стану обладнання.

Nasze oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych- po wdrożeniu,
  • Podstawowa wiedza z obszaru CCTV,SSWiN, IT lub innego technicznego/podobnego lub wysoka motywacja do nauki,
  • Zdolności manualne oraz poczucie estetyki,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Dokładność i sumienność,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Наші очікування:

  • Мануальні навички та почуття естетики,
  • Хороша організація власної роботи,
  • Акуратність і старанність,
  • Зацікавленність і бажання працювати,
  • Базове знання польської чи англійської мови.

Oferujemy:

  • Kompleksowe szkolenia techniczne i produktowe,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obrębie struktury firmy,
  • Stabilne, długotrwałe zatrudnienie,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej Enel-Med- po okresie próbnym,
  • Dostęp do platformy nauki języka angielskiego i włoskiego- po okresie próbnym,
  • Pracę od zaraz w zgranym zespole, miła i przyjazna atmosfera pracy.

Ми пропонуємо:

  • Комплексне навчання, швидке та дружнє впровадження, простий процес набору, робота від ЗАРАЗ,
  • Цікава робота в компанії, що динамічно розвивається з усталеною позицією на ринку,
  • Можливість професійного розвитку в структурі компанії,
  • Стабільна, довгострокова зайнятість, конкурентна заробітна плата,
  • приватний медичний пакет "Enel-Med",
  • Доступ до платформи вивчення англійської мови,
  • Дружня, злагоджена команда.

NSS Sp. z o.o. jest właścicielem BCS - polskiej marki stworzonej w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 15 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV.

NSS Sp. z o.o. є власником BCS - польського бренду, створеного в 2008 році. Багаторічний досвід роботи в галузі електронних систем безпеки дав нам можливість створити унікальну групу продуктів. Протягом 15 років вітчизняний бренд BCS є одним з найбільш впізнаваних брендів у галузі CCTV.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa, mazowieckie

Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa o dzieło

Młodszy specjalista / Junior

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Prywatna opieka medyczna