Praca na produkcji bez doświadczenia | Od zaraz |Wolne weekendy

Zadania:

  • Wstępna kontrola jakości produkowanych detali
  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole

Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę tymczasową ( urlop, płatne L4, pełne składki ZUS ) z możliwością przejścia pod firmę
  • Stawkę godzinowa od 25,25 zł
  • od 39,00 do 400 zł/brutto dofinansowania kosztów transportu do pracy (w zależności od miejscowości);
  • Szkolenie wstępne pod okiem Trenera
  • Wolne weekendy, praca w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku
  • Pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Opieka dedykowanego konsultanta do spraw pracy tymczasowej, który przeprowadzi Cię przez wszystkie formalności związane z zatrudnieniem

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Jeśli interesujesz się branżą automotive, mamy dla Ciebie pracę w firmie która jest jednym z największych producentów przewodów paliwowych w Polsce. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia i miłej atmosfery w pracy to praca dla Ciebie.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Żywiec, śląskie

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne