Magazynier / Operator Wózka Widłowego (m/k)

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja i przygotowywanie zamówień do wysyłki,
  • Obsługa przyjęć towaru do magazynu,
  • Obsługa wózka widłowego lub paletowego - załadunek, rozładunek towaru,
  • Obsługa skanera.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi Urządzeń Transportu Bliskiego w kategorii I lub II WJO, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • Umiejętności obsługi skanera,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowania w pracę,
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Wynagrodzenie: 5 500 - 6 000 zł/brutto,
  • Miejsce pracy: Grzędy,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,
  • Pakiet socjalny (Multisport, Medicover oraz obiady regeneracyjne w okresie zimowym).

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

Tarczyn, mazowieckie

5 500 - 6 000 PLN brutto

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne