Doradca Żywieniowy – bydło (m/k)

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo żywieniowe dla Klientów w zakresie produktów firmy,
  • Sprzedaż produktów paszowych na podległym terenie,
  • Prowadzenie bieżących rachunków i zapewnienie realizacji bieżących dostaw biznesowych i możliwości rozwoju,
  • Osiągnięcie wszystkich celów w zakresie przychodów i retencji Klientów,
  • Konwersja potencjalnych Klientów na partnerów o długoterminowym potencjale wzrostu,
  • Zarządzanie wszystkimi zamówieniami Klientów w sposób terminowy i dokładny,
  • Współpraca z centralą w zakresie zarządzania poziomami produktów/zapasów,
  • Analiza pod kątem zmian produktu na rynku lokalnym i trendami rynkowymi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rolnicze, zootechniczne, weterynaryjne),
  • Doświadczenie w sprzedaży na analogicznym stanowisku, w wyznaczonym regionie,
  • Doświadczenie w branży bydła mlecznego (gospodarstwo, współpraca z gospodarstwami),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację w zakresie szkoleń produktowych oraz kontaktów w ramach Grupy,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje społeczne, niezbędne w kontaktach międzyludzkich,
  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientami i dbałość o długofalową współpracę,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
  • Umiejętność prowadzenie negocjacji,
  • Nastawienie na realizację celów, proponowanie rozwiązań oraz proaktywne podejście do pracy,
  • Gotowość do podróży służbowych lokalnych i zagranicznych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji oraz możliwość rozwoju,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy, pakiet szkoleń, prywatną opiekę medyczną, możliwość udziału w konkursach z ciekawymi nagrodami,
  • Pracę w zgranym zespole, który stawia na osiąganie celu,
  • Potrzebne narzędzie do pracy: tablet, telefon oraz samochód służbowy.

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej produkty dla zwierząt, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne