Pracownik produkcji - bez doświadczenia!

Mamy dla Ciebie:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz bez doświadczenia!
  • Zatrudnienie w firmie rozlewającą wodę znanej polskiej marki - okolice Ozorkowa,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • 3 zmiany po 8 h,
  • do 4500 zł brutto,
  • 20% dodatku nocnego,
  • możliwość przejścia pod zatrudnienie bezpośrednie.

Twoje zadania :

  • Prosta praca przy obsłudze maszyny
  • Praca fizyczna tj. odbiór gotowego produktu i układanie go zgodnie ze specyfikacją,
  • Kontrola jakości produktu,
  • Dbanie o utrzymanie czystości i porządku w obszarze roboczym.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • Możliwość dojazdu we własnym zakresie do miejsca pracy,
  • Posiadanie książeczki sanepid lub chęć jej wyrobienia.

Nazywam się Kamila i jestem rekruterem Job Impulse. Dziś mam dla Ciebie ofertę pracy w firmie produkcyjnej , która mieści się w okolicach Ozorkowa. Poznaj poniżej szczegóły i jeszcze dziś zaaplikuj. Skontaktuję się z Tobą tak szybko jak to możliwe a następnie będę Twoim opiekunem na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Ozorków, łódzkie

4 500 - 4 800 PLN brutto

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne