6040 zł brutto/msc Operator maszyn CNC bez doświadczenia, darmowy transport ze śląskich miejscowości, praca na już

Twoje zadania:

  • obsługa maszyn CNC
  • obróbka tarcz hamulcowych
  • kontrola jakości produkowanych detali

Czego oczekujemy?

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dobra znajomość obsługi komputera

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie nawet do 6040 zł br/msc - czyli około 4300   "na rękę" (stawka z dodatkami)
  • pracę w systemie 4 brygadowym
  • premie, benefity, dodatek za pracę nocną
  • kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie
  • darmowy transport codziennie do pracy z takich miejscowości jak: Jaworzno, Katowice, Lelów, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Wojkowice, Sławniów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Chorzów, Bytom, Tychy, Poręba, Zawiercie
  • opiekę konsultanta do spraw pracy tymczasowej
  • konkursy motywacyjne, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Jeśli szukasz pracy od zaraz, bez doświadczenia oraz z pewnym zatrudnieniem to trafiłeś we właściwe miejsce. Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta na stanowisko: obsługa maszyn CNC

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Dojazd z Chorzowa darmowy

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne