Produkcja, 6011 zł/ brutto, darmowy dojazd ze śląskich miejscowości m.in. Chorzów, Siemianowice, Bytom, Myszków, praca od zaraz

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Oczyszczanie odlewów żeliwnych

  • Wstępna kontrola jakości produkowanych detali

Oczekujemy od Ciebie:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie do 35,78 zł br/h (stawka godzinowa z dodatkami)

  • Bezpłatny transport codziennie do pracy z: Bytomia, Chorzowa, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Ciągowic, Łaz, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Będzina, Wojkowic, Mysłowic, Lelowa, Myszkowa, Żarek, Tychów, Katowic, Siemianowic Śląskich, Sławniowa, Rokitna, Pilicy, Kocikowej, Podzamcza, Ogrodzieńca, Niegowonic, Okradzionowa,

  • Umowa o pracę tymczasową

  • Bon żywieniowy o wartości ok. 630 zł/msc

  • Paczki świąteczne dla Rodzin

  • Premia za pracę w systemie 4 brygadowym nawet do 900 zł br/msc (700 frekwencyjna + 200 za 4 brygady)

  • Premia produkcyjna nawet do 292 zł br/sc

  • Premia regulaminowa nawet do 333 zł br/msc

  • Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym do 320 zł br/msc

  • Pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Pracownik produkcji, dział odlewnia, tarcze, kierowców wózków z UDT

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne