Mechanik - OD ZARAZ, wolne weekendy, umowa o pracę bezpośrednio!

Mamy dla Ciebie:

- umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta - docelowo na czas nieokreślony;

- 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00);

- premię kwartalną;

- rozwój w obszarze technicznym;

- pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie;

- przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy;

- przyjazną atmosferę w pracy.

Twoje zadania:

- utrzymania maszyn w zakresie przeglądów, napraw i remontów;

- wykonywanie złożonych remontów i usuwanie nagłych awarii mechanicznych;

- rejestracja wykonywanych czynności w planach przeglądów oraz w bazach informatycznych;

- zarządzanie dokumentacją związaną z przeglądami technicznymi;

-inicjowanie zapotrzebowań na części zamienne i stosowania ewentualnych zamienników;

-udział w projektach usprawniania maszyn i urządzeń.

Dodatkowe informacje:

- branża elektroniczna;

- wykształcenie techniczne (mechanika, mechatronika);

- doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika w dziale utrzymania ruchu (np. maszyny montażowe, wtryskarki, prasy, obrabiarki);

- czynne prawo jazdy kat. B;

- znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów pneumatycznych i hydraulicznych;

- umiejętność obsługi i naprawy układów pneumatycznych i hydraulicznych;

- podstawowa znajomość języka angielskiego;

- umiejętność rozwiązywania problemów, praca w zespole.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zgłoś się jak najszybciej i zacznij pracę od zaraz!

Kontakt do Rekrutera: 501 587 563

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne