AUTOMATYK

AUTOMATYK

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń w układach sterowania i zasilania
  • wykonywanie zasilania i układów sterowania do maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunkowe w szczególności automatyka, elektrotechnika, energetyka, elektronika, mechatronika
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej, elektrotechniki
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych
  • uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu
  • wiedza z zakresu obsługi i programowania sterowników PLC
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy w Dziale Wdrożeń i Utrzymania Ruchu w Zakładzie Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa na stanowisku:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA

Ciechanów, mazowieckie

od 7 500 PLN brutto

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne