CNC Operator

Zakres zadań:

  • Obsługa frezarek CNC: ustawienie parametrów, wprowadzanie korekt, kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu;
  • Dobór narzędzi oraz oprzyrządowania;
  • Praca na systemach SIEMENS, HEIDENHAIN;
  • Przestrzeganie procedur związanych z jakością oraz bezpieczeństwem pracy.

Oczekujemy :

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań;
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole;
  • Gotowości do pracy zmianowej

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze obsługi innych maszyn numerycznie sterowanych i programowania CNC;
  • Benefity

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko Operator CNC.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne