Operator maszyn - produkcja mebli dla sklepów

Zadania:

  • Doginanie elementów w odpowiedni sposób,
  • Wycinanie elementów z arkuszy plastiku oraz metalu,
  • Rozkrojenie arkuszy materiału na odpowiednie rozmiary,
  • Docinanie elementów do odpowiedniej długości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze jednej z maszyn: laser do cięcia metali i/lub tworzyw sztucznych, prasy krawędziowe, wykrawarki do profili zamkniętych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

  • Konkurencyjna stawka w zależności od doświadczenia
  • Umowa zlecenie
  • Praca na trzy zmiany
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118 (przystanek Pętla Wojnów)

Lokalizacja: Łany k. Wrocławia

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.

Dla naszego klienta poszukujemy Operator Maszyn, Lokalizacja: Łany k. Wrocławia

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne