Operator wózka widłowego z UDT kat. II WJO

Obowiązki:

Rozładunek / załadunek ciężarówek

Przewóz, paletowanie, składowanie na magazynie

Bezpieczna obsługa wózków widłowych, zgodnie z przepisami i procedurami UDT.

Przestrzeganie procedur przy przyjmowaniu i wydawaniu materiałów.

Wymagamy:

Posiadania ważnego certyfikatu operatora wózka widłowego (UDT kat. II WJO)

Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych. - 1 rok (warunek konieczny)

Sprawności fizycznej.

Oferujemy:

Umowa o pracę

Konkurencyjne wynagrodzenie + benefity.

Pracę na nowoczesnym składzie magazynowym.

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Praca w przyjaznym zespole.

Jest możliwość organizacji dojazdów.

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie oraz w Gdańsku.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne