Operator wózka widłowego UDT

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towarów na platformy i regały
  • Wykonywanie prac transportowych w obrębie zakładu.
  • Dbałość o dokładność i precyzję w trakcie manipulacji towarem.

Wymagamy:

  • Posiadania ważnego certyfikatu operatora wózka widłowego UDT WJO1
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych - mile widziane
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Umowa zlecenie
  • Pracę na nowoczesnym składzie magazynowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Praca w przyjaznym zespole

Lokalizacja: Gdańsk Stogi.

Poszukujemy operatorów wózków widłowych z UDT IWJO. Praca na nowoczesnym magazynie logistycznym w firmie międzynarodowej, która specjalizuje się w transporcie międzynarodowym ładunków skonteneryzowanych.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne