Operator maszyn CNC

Zadania:

  • Napisanie/edytowanie programu lasera CNC
  • Weryfikowanie poprawności wykonanego elementu z rysunkiem technicznym,
  • Tworzenie prototypów elementów regałów oraz stendów.
  • Naniesienie ewentualnych poprawek do ustawień maszyny.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze lasera CNC - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w obszarze wycinania elementów z plastiku oraz metalu,
  • Znajomość rysunku technicznego,

Oferujemy:

  • Praca na jedną zmianę 07:00-15:00
  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Umowa zlecenie
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118

Gotowy na nowe wyzwania w branży produkcji? Masz doświadczenie o obsłudze lasera CNC? Dołącz do zespołu jako Operator maszyn CNC w dziale prototypowania! Oferujemy pracę na jedną zmianę.

Lokalizacja: Łany k. Wrocławia

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

CV nie jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne