Operator maszyn praca w Opalenicy

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową na pełen etat
  • praca od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22)
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto + premie
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Zadania:

  • przygotowanie maszyny do pracy i jej obsługa eksploatacyjna
  • dbanie o należyty stan maszyny i sprzętu
  • konserwacja bieżąca

Oczekiwania:

  • motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w zmianach

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator Maszyn

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opalenica, wielkopolskie

Umowa o pracę

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Prywatna opieka medyczna