Pełnomocnik ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania i Zrównoważonego Rozwoju (m/k)

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie audytów: ISO, środowiskowych, BHP, procesów produkcyjnych,
  • Wdrażanie, prowadzenie, monitoring, optymalizacja procesów i projektów w obszarze zgodności i zrównoważonego rozwoju (BHP, OŚ, CSR/ESG, Jakość),
  • Opracowywanie strategii, procedur i procesów w zakresie HSEQ,
  • Zarządzanie reklamacjami od Klientów,
  • Zarządzanie dokumentacją systemową tj. opracowywanie i aktualizacja procedur, instrukcji, formularzy,
  • Tworzenie harmonogramu audytów,
  • Organizowanie/przeprowadzanie audytów, sporządzanie raportów,
  • Udział w spotkaniach z Klientami,
  • Prowadzenie jakościowych/technicznych audytów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów, tworzeniu procedur i procesów w obszarze zgodności i zrównoważonego rozwoju,
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, analiza Pareto, raport 8D),
  • Znajomość Systemów Zarządzania Jakością ISO 9001:2015,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i analizy danych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętność organizacji pracy, odpowiedzialność, rzetelność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane:

  • Wdrażanie systemów informatycznych do zarządzania systemami jakości.

Oferujemy:

  • Pracę w Żyrardowie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w modelu hybrydowym (1 dzień zdalnie, 4 w biurze),
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Dużą samodzielność w działaniu.

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne