Księgowy / Księgowa (m/k)

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie faktur kosztowych oraz tworzenie dokumentów wewnętrznych na potrzeby VAT,
  • Tworzenie i analiza rezerw,
  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca na potrzeby grupowe oraz na potrzeby raportowania giełdowego,
  • Uzgadnianie, analiza kont księgi głównej spółek z grupy KP (polskich i zagranicznych),
  • Uzgadnianie sald z podmiotami powiązanymi,
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby raportowania grupowego oraz zamknięcia miesiąca,
  • Współpraca z audytorami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość finansowa, ekonomia, finanse, księgowość),
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości,
  • Znajomość prawa podatkowego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność nadawania priorytetów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole,
  • Kreatywne i logiczne myślenie oraz innowacyjne podejście do problemów,
  • Mile widziana znajomość MSSF (Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • Pracę hybrydową (3 dni zdalne, 2 dni stacjonarne),
  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Otwartość na nowe pomysły i możliwość proponowania oraz wdrażania własnych inicjatyw,
  • Stały rozwój zawodowy i osobisty,
  • Wsparcie ze strony kreatywnego i energicznego zespołu,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków oraz szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie).

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej, działającej w branży medialnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca hybrydowa

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów