Konsultant SAP SD

Informacje o projekcie:

  • Branża: Przemysłowa
  • Siedziba firmy: Kraków, Przedmieście Warszawskie
  • Obszar projektu: SD 75%, MM 25%
  • Praca zdalna: 60%, 2 dni w biurze
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: B2/C1
  • Metodologia: Agile
  • Budżet: 20 - 24k brutto na umowę o pracę - do negocjacji

Zakres zadań:

  • Dostosowywanie modułów SAP SD/MM zgodnie z potrzebami biznesowymi
  • Świadczenie wsparcia w zakresie drugiej i trzeciej linii dla modułów SD/MM
  • Współpraca i koordynacja z innymi konsultantami oraz działami operacyjnymi
  • Tworzenie koncepcji testów i szkoleń oraz ich wdrażanie
  • Pełnienie roli analityka biznesowego i konsultanta dla innych oddziałów oraz ich właścicieli procesów i kluczowych użytkowników
  • Rozwijanie globalnych procesów zmapowanych w SAP-ERP
  • Współpraca z programistami przy opracowaniu raportów i ocen

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w roli Konsultanta SAP SD/MM
  • Biegłość w zakresie konfiguracji i modyfikacji modułów SD/MM
  • Wyższe wykształcenie techniczne, informatyczne lub pokrewne
  • Umiejętność prostego wyjaśniania kwestii technicznych biznesowi
  • Kompetencje w zakresie zarządzania projektami
  • Orientacja na klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w SAP Competence Center
  • Niepowtarzalna możliwość konsultowania i rozwijania procesów globalnie
  • Szeroki zakres obowiązków, ambitne cele możliwości rozwoju i wpływu na codzienne czynności
  • Transparente i Agile-owe środowisko pracy
  • Pakiet Benefit obejmujący prywatną opiekę medyczną LuxMed, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Eventy integracyjne

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego Partnera poszukujemy Konsultanta SAP będzie dostosowywał moduły SD i MM na wewnętrzne potrzeby dużej firmy technologicznej., stanowiąc cześć globalnego zespołu SAP.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

20 000 - 24 000 PLN netto

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Spotkania integracyjne
Dodatkowe świadczenia socjalne
Ubezpieczenie podróży służbowych