Kierownik budowy - budownictwo wielorodzinne

Firma budowlana z Poznania, działająca w branży deweloperskiej od 2006 roku, zatrudni: Kierownika Budowy.

Miejsce pracy: Poznań; bez delegacji.

Zadania:

  • nadzór nad robotami budowlanymi zgodnie z przepisami prawa budowlanego i projektem,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • współtworzenie harmonogramu realizacji inwestycji,
  • kompletowanie dokumentacji powykonawczej,
  • rozliczanie Podwykonawców,
  • zarządzanie podległą kadrą nadzoru budowy,
  • kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami budżetowymi i harmonogramem prac,
  • prowadzenie rozliczeń inwestycji,
  • kontrola zgodności wykonywanych prac z dokumentacją oraz przestrzegania zasad BHP,
  • obsługa bieżących potrzeb budowy,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • posiadanie uprawnień budowalnych bez ograniczeń w branży konstrukcyjno-budowlanej,
  • doświadczenie na stanowisku kierownika budowy, minimum dwie zrealizowane inwestycje w pełnym zakresie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość systemów środowiska CAD.

Gwarantujemy:

  • Umowa B2B,
  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie do opieki zdrowotnej, dofinansowanie do karty multisport,
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, 30% dofinansowania do posiłków w bistro w centrali etc. )

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres e-mail km@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 530685868. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwoni

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Kontrakt B2B

Kierownik / Koordynator

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne